loading

Birleşik Motor

Birleşik Motor

Birleşik Motor

BİRLEŞİK MOTOR KİMDİR?
Birleşik Motor, illerinde sektörünün lider niteliğindeki on revizyon firmanın kurmuş olduğu bir anonim şirkettir. Çalışma ve kalite standartları üst düzey olan bu firmalar ondokuz  ilde yirmi firma olarak hizmet vermektedir.
 
SİSTEM İŞLEYİŞİMİZ
Bayilerimiz, marka distribütörlerinin belirlediği kalite standartları olan, ISO 9001 ve TSE yönetim sistemine dayalı kalite standartlarını baz alarak sektöründe kalıcı ve yenilikçi profesyonel anlayışla çalışmaktadır. Şirketimiz bünyesinde bulunan eğitim ve denetleme birimi tarafından her ay bayilerimizin idari ve teknik eğitim denetlemesi yapılarak, gelişimlerine katkıda bulunulmaktadır. Marka tarfından istenmesi durumunda bayilerimiz yenilik ve yatırıma açıktır.
 
VİZYONUMUZ
Birleşik Motor, çalışanları ve bayileri ile beraber uzmanlaştığı tüm motor yenileme hizmetlerinde çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, insan haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, yenilikçi ve sürekli, kendini geliştiren öncü bir kuruluştur. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlar. Bu suretle ülkesi, bayileri, çalışanları ve müşterileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler. 
 
Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla cevap vermek ilk önceliğimizdir. İşimize sahip çıkarak, hizmet ve satış sonrasında müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Kaliteyi sürekli iyileştirme anlayışını benimser ve paylaşırız. Kalitede, hizmette, bayi ilişkilerimizde ve müşterilerimize sunulan hizmetlerimizde en iyi olmak ve bu yerimizi korumak ana hedeflerimizdendir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda ana yönetimi üstlenmek ve piyasada lider kalmak temel ilkemizdir. 
 
Takım ruhu anlayışını benimser ve yaşatırız. Bayi ve çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini arttırır ve alanlarını genişletiriz. Sunduğumuz hizmeti sürekli iyileştiren, yenilikçi ve lider bir kuruluşuz. Uluslararası standartlarda hizmet sunan referans bir firmayız. Giderek artan kaliteli hizmet anlayışımızın güvenlik şemsiyesi altındaki tüm servis noktalarımıza ulaşmasını sağlarız.
 
MİSYONUMUZ
Kaliteli hizmeti hep birinci sırada tutan Birleşik Motor firmaları, en küçük motordan en büyük ağır iş makinalarına kadar her ürüne aynı hassasiyet ve özenle yaklaşmaktadır. Müşteri memnuniyetinin şirket içinden geçtiği bilinci ile çalışanlarımızın, kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak ve takım çalışmasını destekleyerek küresel becerilere yatırım yapan bir şirket olmak ilkemizdir.
 
Bayi ve çalışanlarımızın geliştirilmesi, sürekli iyileştirme ve toplumsal sorumluluk bilincine sahip yönetim biçimi anlayışımızla, motor yenileme hizmetinde kaliteden ödün vermeden, sektöründe kendisine yakışır bir yer edinmek ana görevimizdir. Sürekli değişen teknoloji ile kendini yenilemek, marka odaklı düşünmek, ekonomik ve hızlı hareket etmek önceliklerimizdir.
 
VAZGEÇİLMEZ  DEĞERLERİMİZ
Birleşik Motor, vizyon ve misyonunu gerçekleştirmek için izleyeceği stratejilerini belirlerken tüm çalışanlarının uyacağı kurumsal değerlerini de tanımlar. Her kademedeki çalışanımız için vazgeçilmez olan bu değerler, onların aynı zamanda özümsedikleri iş ve yaşam biçimi kuralıdır. Müşterilerimiz tüm faaliyet ve çabalarımızın odak noktasıdır.
 
Müşteri memnuniyetini her zaman beklentilerinin üzerinde sağlamayı hedefleriz.
Dürüst, saygılı, nazik, yardımcı, çözümcü ve güler yüzlüyüz.
Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyarız, bundan taviz vermeyiz.
Servislerimizin "kendi işinin lideri" olduğuna ve yaptığı işi en iyi onun bildiğine inanırız.
Etkin ekip çalışmasına ve açık iletişime inanırız. Bunlardan ödün vermeyiz.
Sürekli gelişim için, çalışanlarımıza ve teknolojiye yatırım yapmak, politikamızın ayrılmaz bir parçasıdır.
Hepimizin asli görevi, kalite standartlarımızı sağlamak, ürün ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli geliştirmektir.
Kalitemizi statükoyu korumak yerine sürekli gelişimle sürdürürüz.
Kalitemizi geliştirme konusundaki yaklaşım tarzımız proaktifdir.Yani müşterilerimiz, ihtiyaç ve beklentilerini dile getirmeden önce, bizler bunları saptayıp giderme yönünde çaba gösteririz.

Birleşik Motor Web Sitesine Gitmek için Tıklayınız.